Zakład Ślusarski Piotr Siaśkiewicz
+48 507 159 115

Konstrukcje stalowe

Nietypowe konstrukcje stalowe lub stali nierdzewnej
Konstrukcje stalowe Nowy Targ

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które wykonuje również konstrukcje ze stali (w tym nietypowe konstrukcje stalowe i elementy ze stali nierdzewnej). Konstrukcje wykonujemy zgodnie z projektem klienta. Nasza oferta jest poszerzona o opcję zamawiania nietypowych konstrukcji stalowych, aby klient miał możliwość zamówienia nawet bardzo skomplikowanych lub po prostu niestandardowych produktów.

Nasza firma nieustannie się rozwija, a wykwalifikowana kadra rzemieślników pracuje nad tym, aby oddawać w ręce klienta wyłącznie produkty najwyższej jakości. Zlecenia wykonujemy szybko, z należytą dokładnością i we w miarę atrakcyjnych dla klienta cenach.

Konstrukcje, które wytwarzamy, mogą być ozdobą każdej nowej budowli czy domu i służyć domownikom przez długie lata, bo stawiamy na jakość wykorzystywanych materiałów, dzięki czemu osiągamy trwałość produktu i jego wysokie walory estetyczne.

Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Wykonujemy konstrukcje stalowe na terenie: Nowy Targ, Zakopane, Rabka Zdrój...

Wszystkie usługi realizujemy, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje klienta, bo to właśnie Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem!

Trwa ładowanie strony...