Zakład Ślusarski Piotr Siaśkiewicz
+48 507 159 115

Ogrodzenia

Kute, przemysłowe
Ogrodzenia Nowy Targ, Zakopane - Siaśkiewicz

Nasze przedsiębiorstwo posiada jedną z najbardziej zróżnicowanych i bogatych ofert dotyczących wytwórstwa ogrodzeń. Wytwarzamy zarówno ogrodzenia kute, jak i ogrodzenia przemysłowe. Ten pierwszy typ ogrodzenia wymaga kompleksowego podejścia, dbałości o estetykę i jakość wykonania każdego elementu.

Ten drugi typ ogrodzenia pozwala na ogrodzenie terenu zakładu przemysłowego i zabezpieczają ów teren przed dostępem osób, które nie powinny się na nim znaleźć. Aby ogrodzenie spełniało swoją funkcję, musi być wykonane bez zarzutu, z najlepszych materiałów i przez profesjonalny zespół, który posiada odpowiednie kwalifikacje, przeszkolenie i doświadczenie.

Nasz zespół sprosta każdemu zadaniu, jakie przed nim postawisz. Wykonanie projektu zgodnie z Twoją wolą jest naszym zadaniem, a Twoje zadowolenie naszą misją. Działamy na terenie Podhala: Nowy Targ, Zakopane, Rabka Zdrój czy Szczawnica...

Wybierając nas, wybierasz wysoką jakość surowców, z których tworzymy ogrodzenia, równie wysoką jakość ostatecznego rezultatu, terminowość realizacji i pełen profesjonalizm.

Skontaktuj się z nami!

Trwa ładowanie strony...